Kayınbiraderini öldürüp başında beklemişti… İfadesi ortaya çıktı: Onunla birlikte olmam için ısrar ediyordu

Şanlıurfa’nın Paşabağı Mahallesi’nde, 3 Nisan’da meydana gelen olayda, 3 çocuk annesi Hülya B.(33), eşinin kardeşi Ferdi B.’yi (41) tabancayla öldürüp, başında polisin gelmesini bekledi.

“EŞİM KAYINBİRADERİMLE OLAN İLİŞKİMİZİ ÖĞRENDİ”

Polislere teslim olan Hülya B., emniyetteki ifadesinde suçunu itiraf etti. Kayınbiraderiyle bir süre ilişki yaşadığını anlatan Hülya B., şunları söyledi:

“Eşim İsmail B., işe gittikten sonra kayınbiraderim yardım etme bahanesiyle sık sık yanıma gelmeye başladı. Bana ilgi gösteren kayınbiraderimle duygusal bir yakınlaşmanın ardından ilişki yaşamaya başladık. Ama daha sonra bu ilişkimizi kocam öğrendi. İlişkimizin ortaya çıkması üzerine İsmail ve Ferdi arasında bıçaklı kavga çıktı. Kavgada her ikisi de yaralandı. Kardeşler vücutlarının çeşitli yerlerinden hafif yaralandı. Ben ilk olarak kayınbiraderimle İzmir’e gittim. Bir süre sonra İzmir’de aramızda tartışma çıkınca, özlediğim eşim ve çocuklarıma geri döndüm ve olaylardan uzak kalmak için Diyarbakır’a yerleştik.”

“PİŞMAN DEĞİLİM”

Yeni hayatına başladığına değinen Hülya B., son günlerde diş teknisyeni olan kayınbiraderinin telefonla tacizine maruz kaldığını öne sürerek, şöyle devam etti:

“Kayınbiraderim onunla birlikte olmam için sürekli telefonla rahatsız ediyordu. Israrcı teklifini geri çevirince bu kez, birlikte yaşadığımız dönemlere ait uygunsuz görüntülerimi, TikTok hesabından paylaşma tehdidinde bulunmaya başladı. Bunun üzerine evde, kocama ait ruhsatsız tabancayı alarak Şanlıurfa’ya geldim. Paşabağı Mahallesi’nde evden çıkan Ferdi’yi tabancayla kovaladım ve sonra vurdum. Namusum için yaptım ve pişman değilim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir