Ünlü modelin yüzündeki değişim olay olmuştu! Makyajsız görüntülendi

Victoria’s Secret’in dünyaca ünlü modellerinden olan ve 2017 yılında düzenlenen yılbaşı gecesi defilesinde podyumda son kez yürüdükten sonra emekliye ayrılan Adriana Lima, geçen yıl ağustos ayında sevgilisi Andre Lemmers ile birlikteliğinden üçüncü çocuğunu dünyaya getirmişti.

Doğum sonrası kilosu yüzünden sosyal medyada zorbalığa maruz kalan güzel model, uzun süre diyet yaparak ve spora yoğunlaşarak eski görünümüme neredeyse geri döndü.

YÜZÜNDEKİ DEĞİŞİM DİKKAT ÇEKTİ

‘Açlık Oyunları’nın yeni filmi ‘Açlık Oyunları: Kuşların Ve Yılanların Şarkısı’nın Los Angeles’taki galasına katılan Adriana Lima, hem tarzı hem de yüzündeki değişimle görenleri şaşırttı.

42 yaşındaki Adriana Lima’nın hayranları estetik operasyonlar geçirdiğini iddia etti. Lima’nın Fransız askısı yöntemiyle yüzünü gerdirdiği gelen söylendi.

Adriana Lima’dan eleştirilere yanıt gecikmedi. Makyajsız ve doğal haliyle objektif karşısına geçen Lima, estetik iddialarını yalanladı. Ünlü model, konuyla alakalı, “Bir ergen kız, iki okul öncesi çağında çocuk, bir hareketli erkek, yürümeyi öğrenen bir yaşındaki çocuk ve üç köpek sahibi yorgun bir annenin yüzü… İlginiz için teşekkürler” ifadelerini kullandı.

MAKYAJSIZ GÖRÜNTÜLENDİ!

Adriana Lima, tüm bunların ardından sevgilisi Andre Lemmers Los Angeles’ta köpeklerini gezdirmeye çıktı. Saçlarını toplayan ve bir tayt ile sweatshirt giyen ünlü model, sevgilisiyle kahkahalar atarak yürüdü.

Lima’nın yüzüyle ilgili gelen eleştirilerin ardından makyaj yapmadan dışarı çıkması da dikkatlerden kaçmadı.

VÜCUT ÖLÇÜLERİ

2017’de Çin’in Şanghay kentinde gerçekleşen ‘Victoria’s Secret Fashion Show’da podyumda yürüyen 178 cm boyundaki Adriana Lima’nın kilosu 51, vücut ölçüleri ise 86-58-84’tü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir