Yalı Çapkını’nın Yıldızı Afra Saraçoğlu’nun Konser Tarzının Bedelini Duyanlar İnanamadı!

Son dönemlerin güzel ve başarılı oyuncusu Yalı Çapkını’nda hayat verdiği Seyran karakteriyle büyük beğeni toplayan Afra Saraçoğlu dizideki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile görüntülenmesinin ardından magazin gündeminden düşmüyor. Özel hayatıyla sık sık konuşulan Saraçoğlu aynı zamanda hem güzelliği hem de tarzı ile gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde bir konsere katılmış ve tarzıyla dikkat çekmişti. Güzel oyuncunun konser tarzının bedeli ortaya çıktı…

Yalı Çapkını dizisinde ‘Seyran’ karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri.

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Saraçoğlu’yu yakın zamanda Mert Ramazan Demir ile aynı karede görüntülemiştik.

2016 yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuğa ilk adımını attı. Böylelikle hepimiz onun adını duymuş olduk.

Güzelliği ve başarısıyla konuşulmasının yanı sıra tarzı ile de gündeme gelen Saraçoğlu, geçenlerde katıldığı bir konserde tarzı ile tekrardan gündem oldu.

Konser tarzıyla dikkat çeken ünlü oyuncu spor tercihiyle çok beğenildi. Beyaz gömlek ve jean pantolon giymeyi tercih eden ünlü ismin kombininin fiyatı ortaya çıktı.

Saraçoğlu’nun beyaz gömleğinin fiyatı 599 TL, jean pantolonunun fiyatı 489 TL ve çantasının fiyatı 6 bin 615 TL. Saraçoğlu’nun bu tarzı çok beğenilirken aynı zamanda fiyatlar da uygun bulundu.

Sosyal medyada takipçileri tarafından; ‘İlk defa bir ünlünün normal fiyatta kıyafet giydiğini gördüm’, ‘Çok yakışmış’, ‘Nasıl güzel görünüyor’ gibi yorumlar yapıldı.

Peki siz Afra Saraçoğlu’nun tarzı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir